استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران


خبر ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ – اعلام نتایج کتبی آزمون استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران
ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال ۱۴۰۰ به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون اعلام گردید

با توجه به برگزاری آزمون تامین نیروی انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی – حساب ۱۰۰ امام(ره)، نتایج آزمون مذکور در سامانه بارگذاری شده است. داوطلبین عزیز دقت نمایند چنانچه به عنوان پذیرفته شده جهت حضور در مراحل بعدی، انتخاب شده‌اند، جهت انجام سایر مراحل از شنبه ۲۷ فروردین به ایشان اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

خبر ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ – دریافت کارت آزمون استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران سال ۱۴۰۰
ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال ۱۴۰۰ به اطلاع میرسانیم، لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

زمان برگزاری آزمون: روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۰

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ اسفند ۱۴۰۰- اطلاعیه تغییر زمان برگزاری آزمون آزمون تامین نیروی انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
به اطلاع داوطلبان آزمون تامین نیروی انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می‌رساند، به منظور ایجاد شرایط مناسب جهت حضور داوطلبان محترم در آزمون و بر اساس هماهنگی به عمل آمده با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، زمان برگزاری آزمون روز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۴۰۰ تعیین شده است و کارت ورود به جلسه نیز از روز یکشنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۰ بر روی پروفایل داوطلبان قابل دسترس خواهد بود.

لذا با توجه به تغییر زمان برگزاری آزمون، داوطلبانی که متقاضی تغییر استان محل برگزاری آزمون می‌باشند، می‌توانند با مراجعه به پروفایل خود در روز جمعه ۶ اسفندماه ۱۴۰۰، نسبت به ویرایش استان محل برگزاری آزمون، اقدام نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ بهمن ۱۴۰۰- اصلاحیه استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال ۱۴۰۰
ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال ۱۴۰۰ به اطلاع میرسانیم، اصلاحیه دفترچه راهنمای ثبت نام به شرح زیر اعلام گردید.

در خصوص مفاد بند الف بخش پنجم، موضوع امتیازات و سهمیه های قانونی، الزامی به کسب حدنصاب علمی ذکر شده برای داوطلبان ایثارگر در شغل محلهای دارای سهمیه ایثارگری، نمی باشد.

برای مشاهده اصلاحیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ بهمن ۱۴۰۰- استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال ۱۴۰۰
با استعانت از خداوند متعال، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی(حساب ۱۰۰ امام(ره)) به منظور تامین و تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز، بر اساس ضوابط، مقررات و آیین نامه داخلی خود، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی تخصصی، مصاحبه های تخصصی و عمومی و طی مراحل اداری، با انعقاد قرارداد خرید خدمت با مدت معین و بیمه و بازنشستگی تامین اجتماعی به کارگیری مینماید. دارندگان بالاترین امتیاز بر اساس نتایج آزمون کتبی و مدارک ارسالی، برای انجام مصاحبه های عمومی و تخصصی دعوت خواهند شد

بخش اول : مراحل به کارگیری
۱ .ثبت نام در آزمون از طریق سامانه hrtc .ir
۲ .شرکت و موفقیت در آزمون کتبی
۳ .بررسی و تا˻د مدارک داوطلبان مطابق با الزامات قید شده در متن دفترچه راهنما
۴ .ارزیابی شایستگیها و توانمندیها و مصاحبه فنی و تخصصی
۵ .بررسی صلاحیتهای عمومی(گزینش)
۶ .ارزیابی سلامت جسمانی و روانی از طریق انجام معاینات پزشکی و روانشناسی

بخش دوم : شرایط عمومی داوطلبان
۱ .داشتن تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
۲ .التزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناختهشده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳ .دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائمی قانونی برای آقایان(به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت تحت هر عنوان هستند، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد)
تبصره : افراد دارای معافیت پزشکی در صورت پذیرش در آزمون کتبی، لازم است گواهی تاییدیه طب کار از سوی مراکز مورد تایید بنیاد مسکن ارائه نمایند. این تاییدیه به عنوان سلامت جسمی فرد در شغل محل مورد نیاز صادر میشود.
۴ .عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروههای سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵ .دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط با عناوین شغلی(طبق جدول شرایط احراز مشاغل)
تبصره : افراد دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در جدول شرایط احراز مشاغل، برای شرکت در آزمون میبایست مدرک مقطع تحصیلی ذکر شده در آگهی را داشته باشند و صدور حکم کارگزینی یا تنظیم قرارداد پذیرفته شدگان بر اساس مقاطع تحصیلی مندرج در آگهی استخدامی خواهد بود.
۶ .عدم اشتغال به کار رسمی – نداشتن تعهد خدمت – نداشتن منع استخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح
۷ .عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه کیفری، عدم اشتهار به فساد اخلاقی
۸ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

بخش سوم : شرایط اختصاصی داوطلبان
– مدارک دانشگاهی مورد تا˻د وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلات دانشگاهی میباشد که از لحاظ ارزش علمی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناور ی بوده و مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تار یخ فراغت از تحصیل در آن ذکرشده باشد. (هیچگونه گواهی تحصیلی یا گواهی لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه موردپذیرش نخواهد بود.)
– مدرک معادل و همچنین مدارک تحصیلی با عناوین دورههای فراگیر، آموزش باز و مکاتبهای با توجه به نحوه پذیرش دانشجو خارج از آزمونهای سراسر ی دانشگاهها موردپذیرش نخواهد بود.
– مدارک داوطلبانی که تار یخ فراغت از تحصیل یا تار یخ پایان خدمت نظاموظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تار یخ برگزار ی آزمون کتبی باشد، مورد پذیرش نخواهد بود.
– در هر یک از رشته های امتحانی صرفًا دانشآموختگان همان رشته، گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز میتوانند ثبتنام کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایشها امکانپذیر نمیباشد.
– اصالت مدارک تحصیلی پذیرفتهشدگان نهایی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد و در صورت عدم صحت مدارک در هر مرحله (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار ) بهکارگیری داوطلب منتفی خواهد بود.
تذکر : ملاک عمل در محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه تحصیلی میباشد.
نکات مهم :
۱ .شرط سنی حداکثر ۴۰ سال میباشد.(صرفًا متولدین ۰۱/۱۱/۱۳۶۰ به بعد می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند)
۲ .شرایط احراز هر شغل از لحاظ مقطع و رشته تحصیلی و همچنین شغل محلهای مورد نیاز، در همین دفترچه تشریح شده است.

بخش ششم : مراحل ثبت نام
ثبت نام به صورت اینترنتی از روز سه شنبه ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ تا پایان روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان باید در مدت زمان فوق، نسبت به ثبتنام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
الف) مطالعه شرایط آزمون
داوطلب متقاضی استخدام در آزمون، باید در زمان ثبتنام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد. دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیدًا توصیه میشود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبتنام در آزمون اقدام نمایند.
ب) تهیه فایل اسکن شده از مدارک
۱ .عکس پرسنلی : داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را
برای ارسال از طریق سامانه ثبتنام اینترنتی در اختیار داشته باشد :
– عکس ۳*۴ تمام رخ که در سال جاری گرفته شده باشد؛
– با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد؛
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد؛
– حجم فایل ذخیره شده باید حداقل ۱۵ کیلوبایت و حداکثر ۷۰ کیلوبایت باشد؛
– حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد؛
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد؛
تذکر (۱ : (اسکن و استفاده از عکس روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذکر (۲ : (عکس خواهران باید با حجاب بوده و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تذکر (۳ : (در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطلشده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد. لازم به ذکر است با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای استخدامی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثرًا برای داوطلبانی که در کافینت ثبتنام میکنند رخ داده است، تاکید میگردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافینتها انجام میدهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتمًا نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نما˻د تا اشتباهًا عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد.
بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۲ .کارت ملی
تذکر ۱ : داوطلب باید تصویر کارت ملی خود را به صورت فایل با فرمت JPG و با وضوح و کیفیت بالا در سامانه بارگذاری نماید. حجم این فایل حداقل ۳۰ کیلوبایت و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت باشد و حاشیه های زائد حذف و ترجیحًا رنگی باشد.

ج) پرداخت وجه
متقاضیان واجد شرایط، پس از مطالعه دقیق شرایط آزمون، باید با مراجعه به منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه، بر روی گزینه «پرداخت هزینه» کلیک کرده و مبلغ ۱ر۹۰۰ر۰۰۰ ریال هزینه ثبتنام در آزمون را به اضافه ۵۰۰۰ ریال خدمات پیامکی پرداخت نمایند. جهت این امر، داشتن کـارت بـانکی به همـراه رمـز اینتـرنتی و کدcvv۲ مورد نیاز میباشد.

«توکن پرداخت»، کد منحصر به فرد و مخصوص هر داوطلب است که در صورت اقدام موفق داوطلب جهت پرداخت هزینه ثبت نام به داوطلب اختصاص مییابد. لذا ضروری است داوطلبین، این کد «توکن پرداخت» را (که به شماره تلفن همراه داوطلب نیز پیامک میگردد) تا پایان مراحل ثبتنام و دریافت «کد رهگیری» نزد خود نگهداری نمایند. همچنین این کد، با کد ملی و شماره تلفن همراه ثبت شده در ابتدای فرآیند پرداخت، در سامانه قابل بازیابی خواهد بود.
تذکر ۱ : در صورتی که داوطلب بلافاصله پس از پرداخت هزینه، امکان ثبت نام و انجام فرآیند مربوط به آن را نداشته باشد، با در دست داشتن کد رهگیری پرداخت، میتواند در زمان دیگری اقدام به ثبتنام نماید. برای این امر، میبایست از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «ثبتنام در آزمون» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، اقدام به ثبتنام نماید.
تذکر ۲ : در صورتی که داوطلب به هر دلیل پس از پایان موفقیت آمیز مراحل پرداخت هزینه، به توکن پرداخت خود دسترسی نداشته باشد، برای بازیابی توکن پرداخت، از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «بازیابی کد رهگیری/توکن» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، دوباره توکن پرداخت برای ایشان پیامک میشود.
تذکر ۳ : به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی، به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

برای مشاهده دفترچه آزمون استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ – استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی (راننده پایه یک و ویژه وسائط سنگین و نیمه سنگین ) در مقطع دیپلم (تمام رشته ها) به صورت قرارداد شرکتی از بین متقاضیان واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی و عملی دعوت به همکاری نماید. متقاضیان مربوطه جهت ثبت نام در آزمون استخدام به پورتال استخدامی بنیاد مسکن استان به نشانی http://job.bonyadmaskan-ag.ir مراجعه نمایند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰- استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد به صورت قرارداد خرید خدمت از بین متقاضیان واجد شرایط (مرد) به شرح جدول زیر از طریق آزمون کتبی و مصاحبه حضوری دعوت به همکاری نماید.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ اسفند ۹۹ – استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد بصورت قرارداد خرید خدمت از بین متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام به سایت https://bm-zanjan.ir مراجعه فرمایید

شرایط عمومی
۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳- اعتقاد به دین مبین اسلام
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان
۵- داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی انجام کار
۶- داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم ( به استثنای معافیت پزشکی ) برای آقایان
۷- حداکثر سن ۳۵ سال تمام برای مدرک کارشناسی و ۳۷ سال تمام برای کارشناسی ارشد
۸- دارا بودن سابقه کار مفید و مرتبط
۹- دارا بودن حداقل معدل کل ۱۴ در آخرین مدرک تحصیلی
۱۰- عدم محکومیت کیفری و هرگونه ممنوعت استخدام در دستگاهای اجرایی

فقط افراد بومی هر شهر با ارائه مدارک مثبته حق ثبت نام دارند . لذا در صورت مشاهده مغایرت ثبت نام ابطال و متقاضی حق اعتراض ندارد .
برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ بهمن ۹۹ – استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی در نظر دارد تعدادی مشمول وظیفه به تاریخ اعزام بخدمت ۹۸/۰۸/۰۱ و از بین فارغ التحصیلان رشته عمران در مقطع کارشناسی و بالاتر، جهت خدمت در شهرستانهای راز و جرگلان، مانه و سملقان و اسفراین جذب نماید، لذا از متقاضیان محترم تقاضا می شود به منظور ثبت نام اینترنتی حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۵/۲۰ از طریق سایت بنیاد مسکن نسبت به تکمیل فرم ثبت نام امریه اقدام و با ارائه کد رهگیری و پرینت واصله از سامانه مذکور و اصل برگ اعزام بخدمت، به آدرس : بجنورد، خیابان طالقانی شرقی، کوچه مرتضوی(خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید دست پاک) اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی- امور اداری مراجعه نمایند.
تلفن : ۳۲۲۴۴۲۳۳ -۳۲۲۴۱۷۸۸ -۳۲۲۴۶۵۵۶ -۰۵۸
نحوه جذب از آزمون و مصاحبه بوده و در صورت قبولی در آزمون و شرایط برابر، معیار هایی همچون بومی بودن، دانشگاه محل تحصیل، معدل، سابقه اجرایی قابل قبول و مستند، تاثیر گذار خواهند بود.

خبر ۱۱ آذر ۹۹ – استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران در نظر دارد به منظور تکمیل پرسنل امور نگهداری و تعمیرات ماشین آلات سنگین و راهسازی یک نفر مرد دارای تحصیلات لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی مکانیک-گرایش های مرتبط با خودرو جهت بکارگیری در امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی استان مستقر در شهرستان ساری را از طریق انجام مصاحبه تخصصی و فنی ،انجام مراحل گزینش بصورت شرکتی بکارگیری نماید. لذا از کلیه متقاضیان واجد شرایط دعوت بعمل می آید جهت ثبت نام و ارائه مدارک لازم حداکثرظرف مدت ۱۰ روز پس از تاریخ انتشار آگهی به آدرس : ساری – خیابان جام جم – روبروی صدا و سیما – اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران واحد امور اداری مراجعه نمایند.

 

شرایط:

حداکثر سن ۴۰ سال
دارا بودن کارت پایان خدمت و عدم استفاده از شرایط معافیت پزشکی
افراد باید بومی استان مازندران و حداکثر ۵۰ کیلومتر از محل خدمت ساکن باشند.
مدارک مورد نیاز :
اصل و کپی شناسنامه-کارت ملی و کارت پایان خدمت
اصل و کپی مدرک تحصیلی
سه قطعه عکس پرسنلی

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک کنید

خبر ۹ تیر ۹۹ – استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان به استناد مجوز شماره ۹۰۹۹/د مورخ ۹۹/۰۳/۱۰ دفتر مرکزی به منظور تکمیل نیروی انسانی از بین افراد واجد شرایط و براساس آزمون و مصاحبه و طی مراحل گزینش نسبت به جذب کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات به شرح زیر اقدام می نماید.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ بهمن ۹۸ – استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی در نظر دارد جهت تامین بخشی از نیروی انسانی  متخصص و کارآمد به صورت قرار داد خرید خدمت از بین متقاضیان  واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری دعوت به همکاری نماید .

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

برای تکمیل فرم ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۲ بهمن ۹۸ – استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین در نظر دارد جهت تامین بخشی از نیروی انسانی  متخصص و کارآمد به صورت قرار داد خرید خدمت از بین متقاضیان  واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری دعوت به همکاری نماید .

متقاضیان مربوطه جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و مدارک مورد نیاز به سایت بنیاد مسکن مراجعه نمایند

برای مشاهده جدول شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

برای تکمیل فرم تقاضا اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ بهمن ۹۸ – استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در نظر دارد جهت تامین بخشی از نیروی انسانی تخصصی مورد نیاز خود از بین متقاضیان متعهد واجد شرایط ذیل پس از اخذ آزمون اقدام نماید.

مدارک مورد نیاز

۱-۲-عکس ۴×۳(جدید و تمام رخ با زمینه سفید)
۲-۲-تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی
۳-۲- تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم (به استثناء معافیت پزشکی) جهت آقایان (پشت و رو)
۴-۲– تصویر مدرک تحصیلی
۵-۲-تکمیل و ارسال فرم تقاضای استخدامی
۶-۲-مدارک ایثارگری در صورت دارا بودن
۷-۲-تصویر سوابق شغلی
۸-۲-واریز مبلغ ۰۰۰/۴۰۰ ریال به شماره حساب ۶۸۸۵۱۳۴۴۰۷ بانک ملت شعبه مدرس به نام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر و ارسال تصویر آن.

خبر ۷ بهمن ۹۸ – استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز در نظر دارد جهت تامین بخشی از نیروی انسانی تخصصی مورد نیاز در واحد امور ماشین آلات خود از بین متقاضیان متعهد واجد شرایط ذیل پس از اخذ آزمون کتبی مصاحبه فنی ، عملی و تست رانندگی حرفه ای کارگاهی بصورت نیروی قراردادی تمام وقت اقدام نماید.
– راننده ماشین آلات سنگین ( گریدر ) دارای گواهینامه ویژه گریدر و پایه یکم ، یک نفر

– راننده ماشین آلات سنگین ( لودر و بابکت ) دارای گواهینامه ویژه لودر و بابکت و پایه یکم ، یک نفر

– راننده ماشین آلات سنگین ( بیل مکانیکی ) دارای گواهینامه ویژه ، یک نفر

شرایط عمومی:

تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران .
نداشتن سوء پیشینه کیفری با تائید مراجع ذیربط
عدم اعتیاد به مواد مخدر با تایید مراجع ذیربط .
عدم اشتغال و تعهد خدمت به دستگاههای دولتی .
داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت کفالت .
داشتن تندریستی و توانایی کامل جسمی و روحی .

شرایط اختصاصی:

دارا بودن گواهینامه پایه یکم و ویژه مربوطه .(متقاضیان دارای چند گواهینامه ویژه دستگاههای مختلف در اولویت می باشند)
داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم .
داشتن حداقل ۲۵ سال و حداکثر ۳۷ سال .
داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار مفید مرتبط .

خانواده های ایثارگران درشرایط مساوی در اولویت پذیرش می باشند .

مدارک مورد نیاز:

کپی شناسنامه از تمام صفحات .
کپی کارت ملی .
کپی گواهینامه رانندگی .
کپی مدرک تحصیلی .
عکس ۴*۳ جدید یک قطعه .
کپی کارت پایان خدمت
از متقاضیان محترم دعوت بعمل می آید که مدارک مورد نیاز فوق را حداکثرازطریق پست پیشتاز تا مورخه ۱۵/۱۱/۱۳۹۸به آدرس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز واقع در میدان طالقانی – بلوار تعاون – خیابان فرهنگ کد پستی ۳۱۴۹۷۷۸۸۴۱ ارسال نمایند.

زمان آزمون:

زمان و مکان آزمون متعاقباً به متقاضیان واجد شرایط اعلام خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه های تکمیلی اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ تیر ۹۸ – استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تعدادی از شهرستان های استان،از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری و انجام مراحل گزینش افراد را به صورت شرکتی به کار گیری نماید.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۱ فروردین ۹۸ – جذب امریه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
شرایط جذب نیروی امریه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام شد.
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نظر دارد از بین مشمولان واجد شرایط، اقدام به جذب سرباز امریه کند و متقاضیان می‌توانند جهت پذیرش، فرم درخواست امریه را دریافت و تکمیل کنند.

همچنین تعداد سهمیه محدود است و متقاضیان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس این نهاد مراجعه کنند.